Ultra Trail du Mont-Blanc 2017

Ну ось і настав тиждень - трейлраннінгу, тиждень - Ultra Trail du Mont-Blanc!

В даному матеріалі будемо намагатися вести основну хроніку подій та висвітлювати результати забігів.

 

UTMB

Ultra-Trail du Mont-Blanc (UTMB) 171км/1000м+ найбільш довгоочікувана гонка року в трейловому світі та одне з найпрестижніших змагань!

(UTMB)® (Ultra-Trail du Mont-Blanc) - стартує в п'ятницю о 6:00 вечора в Chamonix та завершується в неділю о 16:30, таким чином маючи ліміт 46 годин 30 хвилин. Маршрут побудований в одне коло, яке проходить через, майже всі найвизначніші місця та гори навколо масиву Мон-Блан. Простягаючись крізь три країни Францію, Італію та Швейцарію, ця гонка є дуже вимогливою та складною для її подолання, проте вона є найбільш масовою серед пяти гонок. Цьогоріч зареєстровано 2300 учасників та більш ніж 2000 організаторів та волонтерів.


UTMB® 2017 route preview UltraTrailMontBlanc

CCC

В п'ятницю зранку стартує четверта гонка в серії та друга за престижністю на цьогорічному UTMB Courmayeur-Champex-Chamonix (CCC) 101км/6100м+

(CCC)® (Courmayeur-Champex-Chamonix) - бере свій початок з Італійського Courmayeur о 9:00 ранку. Маршрут забігу одразу виводить бігунів на висоту більш ніж 2500 метрів над рівнем моря, звідки відкриваються неймовірні види на Мон-Блан. Далі через Швейцарські міста Champex та Trient трек веде до Vallorcine та фінішує в Chamonix. Ліміт проходження дистанції 26 годин 30 хвилин.


CCC® 2017 route preview UltraTrailMontBlanc

OCC

В четвер зранку стартує третя гонка на цьогорічному UTMB Orsières-Champex-Chamonix (OCC) 56км/3500м+

(OCC)® (Orsières-Champex-Chamonix) - наймолодша гонка та єдина гонка на UTMB що стартує в Швейцарії, а саме в місті Orsières. Старт забігу о 8:15 ранку та ліміт проходження 14 години 30 хвилин. Маршрут включає два пункти на висоті 2000 метрів над рівнем моря та має гарний краєвид на франко-швейцарський кордон, що проходить через льодовики та скелі.


OCC 2017 route preview UltraTrailMontBlanc

TDS

Вже скоро стартує друга гонка на цьогорічному UTMB Sur les Traces des Ducs de Savoie (TDS) 119км/7200м+

(TDS)® (Sur les Traces des Ducs de Savoie) - бере свій початок в Італійському місті Courmayeur, проходить стежками Savoie, та закінчується в Chamonix. Розпочинається гонка о 6 ранку в середу та має ліміт часу у 33 години 30 хвилин. Велика частина траси проходить на висоті 2500м та вище, що ставить досить жорсткі вимоги до учасників, адже погода за таких умов може бути досить мінлива та непередбачувана. 

PTL

Слідкуємо разом за перебігом подій на найдовшій гонці серії UTMB Petite Trotte à Léon (PTL) 290км/26500м+ за посиланням: utmb.livetrail.net

PTL® (Petite Trotte à Léon) - це одна з 5 подій, що пропонуються в рамках UTMB®. Ця гонка відкриває тиждень трейлу в долині Шамоні. PTL відрізняється від усіх інших забігів UTMB, адже участь в гонці відбувається у групах з 2 чи 3 осіб. Також на PTL на відмінно від інших забігів принципово не має розмітки! Забіг починається о 9 годиниі в понеділок, з Place du Triangle de l'Amitié в Шамоні, та завершується в тому ж самому місці у неділю о 16:30, таким чином маючи ліміт проходження траси у 151 годину 30 хвилин! 
 


PTL 2017 presentation UltraTrailMontBlanc

Добавьте комментарий