ITRA для трейл бігунів

Про ITRA

З моменту створення, Міжнародна Асоціація Трейлового Бігу займалась просуванням та розвитком спорту, особливо у напрямках безпеки, аналізу та сертифікації маршрутів, світової бази результатів забігів та глобальної класифікації трейл бігунів.
ITRA є партнерською організацією IAAF (міжнародна асоціація федерацій легкої атлетики) і повноцінний член комісії IAAF з дорожніх видів спорту з 2016го року, а також були відповідальні в останні 2 роки, разом з IAU (міжнародною асоціацією ультрабігунів) за організацією Чемпіонатів Світу з Трейлу.
ITRA завжди була дуже близькою для спільноти трейл-бігунів, маючи зараз більше 800 членів ITRA організаторів змаганнь з 84х країн та 26.000 бігунів з 111 країн які мають обліковий запис в ITRA.
ITRA все ще працює над процедурою офіційного визнання їх IAAF.

ITRA для бігунів

Для бігунів основна користь ITRA може бути підсумована у наступних пунктах:

 • найповніший світовий календар змаганнь
 • зручні протоколи змаганнь
 • світовий рейтинг трейл-бігунів, з можливістю розбивання на рейтинги по країнах та континентах
 • публічний профіль бігуна, який можна використовувати як кваліфікацію до закордонних змаганнь (як по дистанціям, так і по сертифікованим ITRA-балам)
 • організація власної інформації пов’язаної зі здоров’ям (група крові, медичні довідки, аналізи)
 • керування результатами змаганнь (виправлення випадків неправильного написання прізвища чи імені при транслітерації, випадки коли результати одного спортсмену помилково призначають іншим спортсменам)

ITRA для організаторів

 • Сертифікація трас
 • Календар змаганнь, ще один майданчик для промоції
 • Управління безпекою на трасі (організація правил безпеки, організації порятунку, управління людьми та обладнанням)
 • Можливість організації правил з точки зору здоров’я
 • Підготовка маршруту змаганнь через інтеграцію з сервісом TraceDeTrail
 • Організація та публікація результатів змаганнь

Детальна інструкція щодо функціоналу ITRA для бігунів

В ITRA є безкоштовні та платні облікові записи. Безкоштовний обліковий запис має досить багато функціоналу, і можна почати з нього.

Чому слід зареєструватись? Три основні причини:

 • Це полегшить процес кваліфікації для міжнародних змаганнь. На багатьох змаганнях вимагають підтвердження попередньої участі у змаганнях схожої складності. Замість того щоб шукати протоколи, вам буде достатньо надіслати посилання на свій профайл в ITRA
 • Ви зможете побачити свій рейтинг в ITRA, і порівняти його з спортсменами з усього світу (і навіть з Кіліаном Жорне :) )
 • Ви збільшите кількість представників України в ITRA

  Платний обліковий запис коштує 5EUR на рік, і для бігуна має наступні переваги:

  • Ви отримаєте змогу подавати свою кандидатуру на національного представника України в ITRA
  • Ви зможете приймати участь у голосуванні за національного представника України в ITRA (голосувати можуть тільки платні облікові записи)
  • Ви отримаєте доступ до детального Performance Index (Рейтинг ITRA), де зможете переглянути результати взагалі усіх бігунів на основі їх рейтингу, та кілька кращих фільтрів для пошуку бігунів. Також, отримаєте повний доступ до історії результатів усіх бігунів.
   Access to the listing of runners based on their performance index.

  Загалом, спочатку слід створити безкоштовний обліковий запис, ознайомитись з безкоштовним функціоналом, а тоді вже за потреби перейти на платний.

  Як створити безкоштовний обліковий запис на ITRA

  • Перейдіть за цим посиланням
  • Заповніть форму (переклав українською на всяк випадок)

  там де пункти (other spelling or alphabet) можете натиснути на зелений знак “плюс” і додати інші варіанти транслітерації вашого імені та прізвища. Зокрема, можете подивитись чи ви вже були раніше записані в ITRA в результатах змаганнь (перейдіть сюди спробуйте ввести кілька варіантів вашого імені та прізвища по черзі, обов’язково вибирайте Ukraine в списку Nationality), і якщо там будуть варіанти відмінні від того який ви вводите у обліковому записі, то теж додайте їх як альтернативні. Наприклад моє ім’я у деяких результатах змаганнь було записано як Valerii, у деяких як Valeriy, і не всі результати автоматично підтягувались у мій профіль. Після того як я додав альтернативне написання я отримав результати усіх змаганнь.

  Після того як ви створили і підтвердили свій обліковий запис, ви можете зайти на сайт. Введіть свої username та password які ви вказали при реєстрації у форму, яка відкриється при натисканні на іконку з людиною:

  І тоді, натиснувши на My space ви отримаєте доступ до керування власним профілем:

  Наприклад, натиснувши на Personal Information ви зможете:

  • Змінити свої персональні дані (пункт Identity) — це ті дані які ви вказували при реєстрації. Зокрема там можна додати інші варіанти написання вашого імені та прізвища при транслітерації (зелена кнопка Other spelling or alphabet, де ви також можете додати варіант написання вашого імені та прізвища кирилицею).
  • У пункті Profile ви можете завантажити ваше зображення, вписати назву вашого спонсору, клубу, рекорди на різних трасах
  • У пункті Password ви зможете змінити свій пароль

  У пункті Mistakes ви зможете:

  • У пункті Duplicates — якщо є дублікати вашого бігового профайлу (зазвичай таке стається через різне написання імені чи прізвища при транслітерації) ви зможете зробити запит до ITRA щоб ваш профайл об’єднали (при цьому рекомендую подивитись який саме варіант написання вашого імені чи прізвища був використаний і додати їх у пункті Personal Information — Identity як додатковий)
  • Якщо вам були помилково приєднані результати іншого бігуна, ви можете скористатись пунктом Unfix results, де буде перелік результатів і натиснути This is not my result навпроти результатів які ви хочете від’єднати
  • Якщо вам не були присвоєні результати з певних змаганнь, ви можете зробити запит щоб вони були присвоєні. Тоді у пункті Attach results введіть назву забігу, натисніть “i completed this race” і ITRA спробує знайти результати з вашим іменем та прізвищем.

  У пункті Health можна додати заплановані аналізи та завантажувати результати аналізів, вести облік захворюваннь та завантажувати медичні сертифікати (наприклад для участі у змаганнях у Франції та Італії медичний сертифікат завжди є обов’язковим)

  Решта пунктів доступні виключно для власників платних облікових записів.

  Наприклад, у пункті Performance Index можна подивитись рейтинг бігунів по певній країні або континенту, фільтруючи по статі та типу трейлу. А також переглянути історію результатів кожного бігуна.

  Функціонал ITRA який не потребує облікового запису

  Календар змаганнь ITRA

  Календар або пункт Calendar у верхньому меню.

  Найповніший календар трейлових змаганнь, які можна фільтрувати по складності, типу, часу та локації

  Результати змаганнь ITRA

  Тут можна переглянути результати змаганнь або пункт Results у верхньому меню.

  Можна фільтрувати по назві змаганнь, локації та часу проведення.

  Публічні профілі бігунів на ITRA

  Доступно за посиланням або пункт Runners у верхньому меню.

  Тут можна шукати публічні профілі бігунів та основні змагання у яких вони приймали участь (публічна історія не повна).

  Наприклад мій публічний профайл 

  У наступних дописах я хотів би описати принципи нарахування балів та визначення складності трас які використовує ITRA.

  Источник: medium.com

  Добавьте комментарий